Ker je poletje že skoraj pred vrati, verjamemo, da mnoge starše otrok skrbi, komu bodo lahko zaupali otroke v času poletnih počitnic. V ta namen smo pripravili informativni list s kratkimi informacijami o poletnih počitniških programih v Ljubljani (sofinancirana počitniška varstva, jezikovna druženja, gozdne delavnice, ustvarjalne delavnice …). Programi so namenjeni predvsem otrokom od 1. do 5. razreda (jezikovna druženja tudi za 6. razred).

NAPOVEDNIK POLETJE 2022 – ZPM

Prijave bomo odprli v dveh sklopih, in sicer:

• V petek, 15. 4. 2022, bomo ob 9. uri odprli vse prijave programov v Ljubljani, razen sofinanciranih varstev.
  • V sredo, 4. 5. 2022, bomo ob 7. uri odprli prijavnice za sofinancirana počitniška varstva na OŠ Poljane, OŠ Danile Kumar in v Četrtni skupnosti Center.

Po prvomajskih praznikih pripravljamo tudi spletno izdajo kataloga Počitnice 2022, kjer bodo zbrani in predstavljeni vsi programi za otroke v Ljubljani, na morju in v hribih.

Takrat vam bomo podali informacijo tudi o možnosti vključevanja otrok iz socialno ogroženih okolij v naše programe.

Lepo vas pozdravljam.

Meta Barlič

Zveza prijateljev mladine Ljubljana Center in Zveza prijateljev mladine Ljubljana Šiška

Trg prekomorskih brigad 1,  1000 Ljubljana