Naša šola se je ponovno vključila v projekt Erasmus+. Poleg nas sodelujeta še dve šoli – hrvaška osnovna šola Pehlin z Reke in srbska osnovna šola Jovan Sterija Popović iz Beograda, ki je tudi nosilka projekta.

Tema tokratnega projekta so tradicionalne otroške igre, cilj pa je odvrniti otroke in mladostnike od zaslonov elektronskih naprav. Predvidoma je naša šola prva gostiteljica v septembru 2024.

Začetne korake v projektu smo že naredili, tako da smo na natečaju za plakat in logo izbrali tiste izdelke, ki so najbolj izstopali po usklajenosti s temo, izvirnosti in natančnosti.

Zmagovalni plakat je izdelala Sara Milošević, ki je v plakat vključila svojo grafiko z upodobitvijo razigranih otrok.

Za najboljši logotip pa sta združila ideje  Andrej Kojić in Gabriel Lotrič ter upodobila  priljubljeno igro »kamen, škarje, list«.

Vsi trije so za odlično delo prejeli praktične nagrade. ČESTITAMO!