URADNI REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA V ZNANJU ANGLEŠČINE
(8. IN 9. RAZRED)

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleščine je tekmovalo 39 učencev iz 8. razreda ter 14 učencev iz 9. razreda.

Bronasto priznanje je doseglo 12 učencev iz 8. razreda: Tara Jakšić – Malešič (8. d), Taja Starman (8. c), Ivan Novak (8. a), Erik Jurca (8. d), Iva Tot Pavšič (8. b), Petra Popović (8. b), Ela Razboršek Maček (8. d), Maks Veselič (8. a), Lev Gorkič (8. d), Šan Kiron Singha (8. b), Ana Deanovič (8. a) in Maj Ker (8. d).

V tekmovalni skupini 9. razreda je bronasto priznanje prejelo 5 učencev: Miha Drabik (9. a), Bor Peče (9. a), Marko Čergič (9. a), Natan Lajovic (9. b) ter Pia Razboršek Maček (9. b).

Na državno tekmovanje so se uvrstili Tara Jakšić – Malešič, Taja Starman, Ivan Novak, Miha Drabik in Bor Peče.

Vsem tekmovalcem čestitamo, še posebej vsem dobitnikom bronastega priznanja ter učencem, ki so se uvrstili na državno tekmovanje.

Aktiv anglistk