Osnovna šola Riharda Jakopiča
Derčeva ulica 1
1000 Ljubljana


Ravnateljica: Dobrila Lazović
dobrila.lazovic@guest.arnes.si; (01) 500 46 51


Pomočnici ravnateljice:
Ljubica Jamnik

ljubica.jamnik@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 43
Elizabeta Žnidaršič
elizabeta.znidarsic1@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 55


Pedagoginja: Breda Pungerčar
breda.pungercar@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 45


Tajnik: Andrej Pikovnik
andrej.pikovnik@guest.arnes.si
; telefon: (01) 500 46 51

Tajnica: Maja Krasić
tajnistvo.osljrj@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 42


Učiteljice DSP:
Jasmina Paravan
jasmina.paravan@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 49
Tamara Danieli Jurjec
tamara.danieli@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 50
Mojca Žgajnar
mojca.zgajnar@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 48
Azra Ademović
azra.ademovic@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 75
Eva Sirc
eva.sirc@guest.arnes.si; telefon (01): 500 46 76


Zbornica telefon: (01) 500 46 47


Organizatorka šolske prehrane: Maja Stepančič
maja.stepancic@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 71


Računovodstvo: Matjaž Krznarič in Saša Vidič
matjaz@firmica.si, sasa@firmica.si; Telefon: 068 150 658


Urejanje spletne strani: Mimi Jurjevec, Klemen Šorak (01) 500 46 74, in Rožle Bratec Mrvar
milovanka.jurjevec@guest.arnes.si; klemen.sorak@guest.arnes.sirbrate@guest.arnes.si;


Šolska knjižnica: Mateja Razgor
mateja.razgor@guest.arnes.si; telefon: (01) 500 46 44


Elektronski naslovi učiteljev

Seznam (pdf)

(Skupno 14.729 obiskov, današnjih obiskov 14)